Wszystko zaczęło się na wiosnę 2014r. To wtedy narodził się pomysł, aby powstał optyk. Upalne wakacje 2014r. to okres, kiedy potwierdziły się nasze przypuszczenia – w Rumi na Janowie nie ma optyka! Mieszkańcy dużej dzielnicy muszą jeździć  po okulary do centrum Rumi, a nawet dalej!  Wkrótce to miało się zmienić. I tak zaczęły się przygotowania. Najpierw, zgromadzenie środków na zabezpieczenie całej inwestycji, potem wybór lokalizacji, na końcu stworzenie całego harmonogramu potrzebnego do otwarcia Optyka Janowo. Z początkiem 2015r. założenia zaczęły się materializować i tak, na wiosnę 2015r. Optyk Janowo otworzył przed Państwem swoje podwoje.

Nasza oferta jest skierowana do osób poszukujących wyjątkowych okularów, które zapewniają bezkompromisową ostrość widzenia, idealnie pasują do kształtu twarzy i są zgodne z temperamentem ich użytkownika, a przy tym są dostępne na każdą kieszeń.

Oferujemy najwyższą światową jakość i technologie soczewek korekcyjnych, a przy tym doradzamy przy wyborze renomowanych oprawek.

W swojej ofercie posiadamy soczewki kontaktowe najnowszej generacji, które gwarantują najwyższy komfort i bezpieczeństwo ich użytkowania.

Uzupełniamy naszą ofertę o szeroki zakres akcesoriów okularowych i środków pielęgnacyjnych.

Na miejscu, wykonujemy profesjonalne optometryczne badanie wzroku, które uwzględnia najnowocześniejsze standardy i metody naukowe.